اخبار اخبار سیاسی

فناوری جدید برای پهپاد تهاجمی و بی‌اثر کردن اقدامات جنگ الکترونیک

تبلیغات بنری

به گزارش رابو به نقل از ایران عصر، یک شرکت آمریکایی – سوئیسی از فناوری جدیدی رونمایی کرد که به پهپادها امکان دور زدن اقدامات متقابل جنگ الکترونیک مانند پارازیت را می دهد.

غلبه بر نویز با Skynode S

Auterion برد Skynode S را معرفی کرده است، این یک فناوری جدید و متحول کننده بازی های بدون سرنشین است که امکان نفوذ به اقدامات متقابل جنگ الکترونیک و دفاع در برابر تهدیدات را فراهم می کند.

Skynode S به پهپاد اجازه می دهد تا کاملاً مستقل پرواز کند. این به پهپاد اجازه می دهد تا با دقت بسیار زیادی به اهداف از پیش انتخاب شده خود برسد و آنها را نابود کند.

کامپیوتر پرواز همه کاره و کنترلر

به گفته Otrion، Skynod S یک کامپیوتر یکپارچه و کنترل کننده پرواز است که اولین فناوری ارزان قیمت مطابق با قانون مجوز دفاع ملی یا NDAA را ارائه می دهد. این کیت را می توان با طیف وسیعی از خودروهای تجاری و نظامی ترکیب کرد.

Skynod S توانایی های خود را در ماموریت های رزمی در اوکراین به اثبات رسانده است. این سیستم بینایی کامپیوتری پیشرفته ای را برای نیروهای اوکراینی برای مقابله و دور زدن فقدان عملکرد هدف گیری GPS و فرکانس رادیویی در جنگ الکترونیک فراهم می کرد.

پرواز کاملاً مستقل، مصون از تداخل

محدوده Skynod S اولین دستگاهی است که کنترل جمعی، پرواز کاملاً مستقل و مصونیت در برابر پارازیت را ارائه می دهد که دقت بی سابقه ای را ارائه می دهد. با توجه به Utrione، میزان موفقیت در این مورد از 20 درصد به بیش از 90 درصد افزایش می یابد.

لورنز مایر، بنیانگذار و مدیر عامل Otrion می گوید: فناوری ما در حال تغییر میدان جنگ برای کمک به دموکراسی ها برای دفاع از خود است. ما مفتخریم که با فناوری هوشمندتر، دقیق تر و مقرون به صرفه تر به اوکراین کمک می کنیم. Skynode S به آنها اجازه می دهد تا از پهپادها به طور گسترده تر و دقیق تر برای دفع تجاوز استفاده کنند.

Skynode S. فناوری جدید برای پهپادهای تهاجمی و خنثی سازی جنگ الکترونیک / عکس

کمک به آمریکا برای پیشی گرفتن از رقبای چینی

فناوری جدید Oterion مشابه گوشی های هوشمند است و گزینه ای موثر و کم هزینه است. به گفته سازنده، این می تواند تولید کنندگان و تامین کنندگان آمریکایی را قادر سازد تا نسبت به رقبای چینی برتری پیدا کنند.

علاوه بر این، Skynod S دارای یک برنامه هدف گیری سازگار با دسکتاپ است که آن را به یک برگ برنده برای هر دو بخش دفاعی و تجاری تبدیل می کند.

Skynode S که توسط دولت ها و شرکای صنعتی در ایالات متحده، اتحادیه اروپا و اوکراین توسعه یافته است، صدها پرواز آزمایشی و تعامل موفق در خط مقدم در اوکراین انجام داده است.

Skynode S. فناوری جدید برای پهپادهای تهاجمی و خنثی سازی جنگ الکترونیک / عکس

توانایی پرواز پهپادها با دقت بالا در مسافت های طولانی

قابلیت استفاده دوگانه Skynodes S همچنین به اپراتورهای غیرنظامی اجازه می دهد تا پهپادهای کوچک و کم هزینه را به عنوان مثال در فضای محدود هوایی یا فضای داخلی مستقر کنند و مجموعه کاملی از دوربین ها، ارتباطات رادیویی و برنامه های کاربردی را در این پلتفرم ادغام کنند.

این فناوری به استفاده از سیستم‌های بدون سرنشین که با کمک برنامه‌های هوش مصنوعی و بینایی کامپیوتری عمل می‌کنند، اجازه می‌دهد تا تاثیری استراتژیک داشته باشد.

کیت Skynod S همچنین به پهپاد اجازه می دهد تا در مواقعی که سیگنال GPS ضعیف، متناوب یا در دسترس نیست، مسافت های طولانی را با دقت بالا پرواز کند.

227227

تبلیغات بنری

khabaronline به نقل از رابو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *