اخبار اخبار فرهنگی

تحقق یک زندگی معمولی را از عادل فردوسی‌پور شروع کنید آقای پزشکیان!

تبلیغات بنری

عادل فردوسی پور پس از گذشت چند روز از برنامه طوفانی فساد در فوتبال در حالی که تلاش های زیادی برای ایجاد محدودیت های جدید وجود داشت، با برنامه ویژه یورو 2024 به میادین بازگشت.با فوتبال 360 اگرچه نمی تواند مسابقات را روی سکوی خود پخش کند. به دلایل مختلف از جمله حق چاپ او یک بار دیگر در مورد علاقه خود به گزارش فوتبال در اینجا و در این برنامه صحبت کرده است. تا بتوانید در این پلتفرم برای بازیکنان فوتبال گزارش ارسال کنید.
مهم ترین اتفاقی که به عنوان یک روایت فوتبالی در برنامه عادل افتاد، ترتیبی بود که مهمانان برنامه، شاید ناخواسته، در شب عادل انجام دادند.
عادل که برنامه خود را در پلتفرم‌های بین‌المللی مانند اینستاگرام و یوتیوب پخش می‌کند، باید طبق قوانین این پلتفرم‌ها برنامه بسازد و از افتادن در موضوع کپی رایت از نوع دیگری، متفاوت از عادلی که ما می‌شناختیم، خودداری کند. این قوانین به این معناست که او در حال ساخت برنامه برای یورو 2024 است اما حتی یک فریم از مسابقات را نمی توان در برنامه او پخش کرد، یعنی تنها نقطه قوت برنامه ترکیب مهمانان برنامه است.
بیشترشان مهمان غیر فوتبالی هستند و بیشترشان در این دو سه سال حرف های زیادی برای گفتن داشته اند.
شروع ماجرا با حضور احسان عبدی پور بود. جشنی که با جشنواره کوچه بوشهر را به یک مرکز گردشگری زیبا تبدیل کرد. احسان قوانین بازی را تغییر داده است. مایع شد. دل عادل باز شد. عادل به کتک زدن او اعتراف کرد. برای مشکلات فنی که کارش از آن رنج می برد، اما چرا با این همه مشکل اینقدر محبوب است؟ چون نمادی برای مردم شده است. نماد حقیقت. این زبان 50 درصد بدقولانی است که تا آخر از کمک به 26 درصد حامیان پزشکیان برای نجات کشور از خیزش تندروهای مستقر خودداری کردند. کسانی که از داشتن رانت انرژی خسته شده اند. آنها از افراط گرایان سرخورده شده اند و معتقدند که اقلیت افراطی اجازه نخواهد داد که فضای باز رخ دهد، بنابراین کاملا منفعل می شوند.
ترتیب مهمانان بعد از آن شگفت انگیز است. مثلا رامبد جوان; در اینجا او بهترین تغییر زندگی خود را ایجاد می کند. او به عنوان یک هنرمند منتقد وضعیت موجود، از تلویزیون گله مند است.
او با خنده به ته خط رسید و عملاً توسط مدیریت جدید کنار گذاشته شد. متاثر از حوادث 1401.
رامبد که جلوی عادل نشسته بود متوجه این حاشیه ها نشد. بحث آنها اصلا به این سمت نمی رفت. عادل نمی دانست چگونه بپرسد و شاید نیازی به کلمات سخت نبود.
آنها فقط دوستانه بودند. تماس تلفنی رامبد باعث شد پدر یکی از دوستان خانواده به همه توصیه کند بچه دار شوند. یک همسر موفق و کارگردان صاحب سبک، از دست دادن او در تلویزیون باعث ضایعه بزرگی شد و عملاً هر آنچه قبلا وجود داشت را از بین برد.
حضار پژمان جمشیدی خسته و ژولیده را دیدند که گفت امیدوار است زودتر خوب شود.

دستیابی به یک زندگی عادی را از آقای عادل فردوسی پور شروع کنید.

سروان و زانیار خسروی فرصت فرار از استرس دوری از مردم را پیدا کردند. چه کسی واقعاً به این رهایی از انزوا نیاز داشت و چه جایی بهتر از برنامه عادل؟
مسیر و پایان آن توسط باکدیل و همسرش انجام می شود. همه نمی دانستند که عادل فردوسی پور باید از رعنا آزادی فر چه بپرسد و به نظر می رسید از یک بازیگر زن سوالی نداشته باشد و خود رعنا آزادی فر نیز اعتراف کرد که نمی داند در این برنامه چه بگوید. نتیجه یک رکورد منحصر به فرد بود. چون انگار این زوج خوش تیپ باید بیایند و در این زمان صحبت کنند. مهم ترین شخصیت زن سال های اخیر نمایش خانگی برای ایفای نقش سمیرا در سریال «ذوب کاری» با همان خنده تمام تصویری که از خشونتش ایجاد شده بود را از بین برد و مهدی پاکدل چه خوب خودش را خوب توصیف کرد. هنرمند مودب با هنر و عشق در کمتر از 40 دقیقه.
او خیلی زیرکانه این جمله احسان عبدی پور را تکرار کرد که صرفا قرار گرفتن در چارچوبی که عادل در آن نشسته یک اقدام اجتماعی نسبت به مردم است. اکنون حداقل 70 درصد مردم می خواهند شرایط را باز کنند و محدودیت های غیر منطقی و افراط گرایی را از بین ببرند. تشنه شنیدن صدای منصفانه در گزارش فوتبال. چه کسی می گوید که رفع انحصار در کشور باید با همین گام های کوچک شروع شود تا اینکه جلال رشیدی کوچی نماینده بی صلاحیت مجلس در مصاحبه ای گفت: با رفع فیلترینگ، حل مشکل حجاب، حل خودرو؟ واردات، بازگشت ستاره های معروف، کشور به کشوری تبدیل می شود که بخش زیادی از این طعم تلخ ناامیدی در آن می نشیند.
اتفاقی که در انتخابات 17 تیر مشخص شد.
برنامه عادل بدون حتی یک قاب برای مسابقات مهم فوتبال در این شب ها چون محلی برای شنیدن جملاتی است که از شبکه های رسمی کشور شنیده نمی شود، هر روز رکوردهای بیشتری را نسبت به قبل می شکند.
افرادی که از پاکسازی خسته شده اند و تشنه اندکی زندگی منظم هستند.
حداقل مطالباتی که مسعود مازیکیان به مردم وعده داده و اکنون همه منتظر اجرای آن هستیم. وعده هایی که یکی از آنها باید حذف تلویزیون ملی از رقابت با بخش خصوصی و شکستن سد انحصاری باشد که باعث می شود فردی مانند عادل فردوسی پور حتی نتواند اخبار فوتبال را در تریبون شخصی خود برای مردمی که او را دوست دارند پخش کند.

تبلیغات بنری

khabaronline به نقل از رابو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *