اخبار اخبار ورزشی

تعجب وکلای پرسپولیس از حکم سرپرست موقت استقلال

تبلیغات بنری

به گزارش خبرگزاری رابو، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس بلافاصله پس از انتشار این حکم به کمیته اخلاق اعتراض کرد و با توجه به سخنان فرشید سامی مدیر فنی موقت باشگاه استقلال در همین برنامه و خواستار لغو آن شد و معلوم است که دستور موقت این حکم ابلاغ شده است.

باشگاه پرسپولیس: به ما گفتند سامی هم محروم شد اما…

در همین رابطه یکی از مسئولان عالی رتبه باشگاه پرسپولیس به خبر ورزشی گفت: کمیته اخلاق همزمان اعلام کرد که در مورد فرشید سامی تصمیم گیری می شود و به نظر می رسد برای بازیکن او نیز دستور موقت صادر شده است. در واقع اینگونه به ما گفته شده بود، اما این حکم به صورت رسمی اعلام و ابلاغ نشد تا اینکه حکم ممنوعیت آقای درویش را منتشر کرد، یا شاید هم بوده و ما آن را ندیده ایم و اطلاعی از آن نداریم.

توزیع گسترده حکومت دراویش در داخل و خارج

در خبر آمده است: اشاره شده است; پس از انتشار ممنوعیت 20 روزه رضا درویش، این خبر بازتاب گسترده ای در رسانه های داخلی و خارجی و حتی رسانه های جمهوری اسلامی ایران داشت و این خبر هرگز در هیچ رسانه ای منتشر نشد.

با استناد به آرشیو رسانه های مکتوب و الکترونیکی، تنها خبری که مبنی بر محرومیت مدیر فنی موقت باشگاه استقلال منتشر شد، به جمعه گذشته اول تیرماه برمی گردد که اعلام شد فرشید سامی گذشته نیز محروم شده است. جمعه. همان تاریخ

سامی از جلسات باشگاه محروم شد!

سوالی که از تیم حقوقی باشگاه پرسپولیس مطرح می شود این است: در این بین از 24 خرداد که حکم رضا درویش ابلاغ و اجرا شد، اگر سامی هم محروم باشد، چگونه می تواند در مجمع عمومی باشگاه در 29 خرداد در خلیج فارس حضور یابد. شرکت پتروشیمی.

عکسی از مجمع عمومی باشگاه استقلال در تاریخ 30 خرداد، 5 روز پس از اعلام حکم

عکس، فیلم و جزئیات مربوط به حضور فرشید سامی از لحظه ورود فرشید سامی به ساختمان و حضور در جلسه تا خروج از آن در شرایطی که گفته می شد از آن محروم است، در تمامی رسانه ها منتشر و مورد استفاده قرار گرفت. فضای خبری و شبکه های اجتماعی عوامل باشگاه پرسپولیس معتقدند اگر حکم مربوطه در رابطه با حکم محرومیت موقت صحت داشته باشد، سرپرست مدیرعامل موقت باشگاه استقلال مرتکب تخلف شده است.

اخبار غیر منتظره از محرومیت

لازم به ذکر است؛ روز گذشته (جمعه 10 تیرماه) خبری مبنی بر محرومیت سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال منتشر شد مبنی بر اینکه این حکم در تاریخ 24 خرداد به وی ابلاغ شده اما اخیرا به رسانه ها و افکار عمومی منعکس شده است.

شنیده ایم که معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس نیز نسبت به این موضوع بی تفاوت نمانده و بدیهی است در این خصوص اقدام خواهد کرد.

251251

تبلیغات بنری

khabaronline به نقل از رابو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *