اخبار اخبار تکنولوژی

توکن همستر کامبت برای معاملات پیش‌بازار در صرافی بای‌بیت لیست شد

تبلیغات بنری

به گزارش خبرگزاری رابو و به نقل از دیجیاتو، صرافی Bybit با قرار دادن توکن بازی محبوب Hamster Kombat در معاملات پیش از بازار، پشتیبانی خود را از پروژه های راه اندازی شبکه TON گسترش می دهد.

Baybit در تاریخ 8 جولای (18 ژوئیه) رسماً اعلام کرد که توکن HMSTR در پلتفرم پیش از بازار OTC این صرافی قرار گرفته است. این پلتفرم فرصتی را برای خریداران و فروشندگان فراهم می کند تا قیمت ها را تعیین کنند و معاملات را با قیمت های از پیش تعیین شده انجام دهند. معاملات HMSTR در ساعت 10 صبح UTC آغاز شد.

لیست توکن های همستر Combat در معاملات قبل از بازار صرافی Baybit

دسترسی به توکن های همستر در پلتفرم پری مارکت Baybit به کاربران این امکان را می دهد که توکن های HMSTR را در مرحله قبل از بازاریابی و عرضه قفل کرده و زودتر خرید کنند.

بای‌بیت تاکید کرد که افزودن توکن‌های HMSTR به پلتفرم قبل از بازار به کاربران فرصت ویژه‌ای می‌دهد تا توکن‌های HMSTR را برای معاملات نقطه‌ای قبل از اینکه رسماً در فهرست قرار گیرند، دریافت کنند. این دسترسی انحصاری به کاربران اجازه می دهد تا قیمت های خرید یا فروش را زودتر قفل کنند.

توکن Hamster Combat در صرافی Baybit برای معاملات قبل از بازار فهرست شده است

در حالی که هنوز مشخص نیست که توکن همستر کمبت چه زمانی معاملات لحظه ای را آغاز می کند، بای بیت خاطرنشان کرد که قیمت قبل از بازار ممکن است منعکس کننده انتظارات بازار باشد، اما قیمت فهرست رسمی ممکن است تحت تأثیر عوامل مختلف دیگری قرار گیرد.

قیمت پیش از بازار HMSTR در زمان نگارش این مقاله بین 0.001 تا 0.1 دلار بود. همستر کامبت پس از موفقیت NatCoin، یکی دیگر از بازی های کلیک کننده در پلتفرم تلگرام راه اندازی شد که بیش از 150 میلیون کاربر را به خود جذب کرد.

227227

تبلیغات بنری

khabaronline به نقل از رابو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *