اخبار اخبار تکنولوژی

رسوایی MVM در ایتالیا / محصول ایتالیایی، صد درصد چینی از آب درآمد / عکس

تبلیغات بنری

امیر مسعود عابدینسازمان رقابت ایتالیا (AGCM) جریمه 6 میلیون یورویی را برای DR Automobiles (واردکننده محصولات چری) به دلیل “روش های تجاری ناعادلانه” اعمال کرد. ارگان دولتی ایتالیا مدعی است که این شرکت به طور گمراه کننده این خودروها را وارد کرده و برخلاف ادعای اولیه مبنی بر تولید این خودروها در ایتالیا، در واقع در چین تولید شده است.

به گفته AGCM، پیام ها و تبلیغات گمراه کننده در دسامبر 2021 آغاز شد و ایتالیا را به عنوان مبدا و محل تولید واقعی خودروهای خود معرفی کرد. با این حال، این خودروها در واقع ساخت چین هستند.

رسوایی ام وی ام در ایتالیا / خودروی ایتالیایی چینی از آب در آمد / عکس

دولت ادعا می کند که این عمل فریبنده، مصرف کنندگان را گمراه می کند و ممکن است به فروش شرکت کمک کرده باشد. اسناد مختلف نشان از تخلفات این شرکت در این زمینه دارد. این سند همچنین شامل اسکرین شات هایی است که نشان می دهد مدل های DR 3.0 و DR 5.0 تفاوت قابل توجهی با نسخه های اصلاح شده Chery Tigo 2 (MVM X22 Pro) و Chery Tigo 4 (MVM X55 Pro) ندارند.

رسوایی ام وی ام در ایتالیا / خودروی ایتالیایی چینی از آب در آمد / عکس

بدتر از همه، به نظر می‌رسد تحقیقات نشان می‌دهد که این شرکت «ماشین‌های کاملاً تولید شده را از چین وارد می‌کند، اسناد و عکس‌های فاش شده به وضوح نشان می‌دهند که خودروها قبل از تخلیه از کانتینر کامل به نظر می‌رسند».

رسوایی ام وی ام در ایتالیا / خودروی ایتالیایی چینی از آب در آمد / عکس

منبع: کام

54322

تبلیغات بنری

khabaronline به نقل از رابو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *