اخبار اخبار اقتصادی

ریزش عجیب قیمت خودرو در بازار/ قیمت این خودرو ۹۷ میلیون تومان ریخت + جدول

تبلیغات بنری

به گزارش خبرگزاری الخبرآنلاین، اکثر خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی شاهد کاهش جزئی قیمت بودند اما برخی از محصولات تا 97 میلیون تومان کاهش قیمت داشتند.

تجارت نیوز در گزارش خود نوشت: قیمت خودرو امروز چهارشنبه 9 خرداد 1403 هجری شمسی نسبت به بقیه ایام هفته شاهد کاهش است. روند قیمت اکثر خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی از صبح امروز در بازار کاهشی گزارش شده است و با شروع معاملات، یکی از جدیدترین خودروهای مونتاژ شده گروه بهمن با نام فیدلیتی پرستیژ هفت نفره وارد بازار شد. ظاهر شد. قیمت های آن با 97 میلیون تومان کاهش به طور میانگین به 2 میلیارد و 453 میلیون تومان رسید.

قیمت خودروهای محلی

قیمت خودروهای داخلی از ابتدای روز کاهش یافته است.

کوئیک اس هاچ بک اقتصادی سایپا از ابتدای روز تاکنون دو میلیون تومان کاهش قیمت داشته و با قیمت 407 میلیون تومان به فروش می رسد.

قیمت شاهین جی اتوماتیک که سدان لوکس سایپا است با 2 میلیون تومان افزایش 807 میلیون تومان معامله می شود.

پژو پارس LX TU5 محبوب ترین سدان ایران خودرو است که در روزهای آینده تولید آن متوقف خواهد شد. این خودرو برخلاف بازار عمومی با رشد دو میلیون تومانی به نرخ 885 میلیون تومان رسیده است.

تارا اتوماتیک V4 لوکس ترین سدان تولیدی ایران خودرو در حال حاضر محسوب می شود و با کاهش 10 میلیون تومانی جایگاه بیشترین کاهش قیمت را در بین خودروهای داخلی از آن خود کرد. این خودرو هم اکنون یک میلیارد و 38 میلیون تومان معامله می شود.

قیمت خودرو مونتاژ شده

در برخی موارد قیمت خودروهای مونتاژی تا ده ها میلیون تومان افت قیمتی را تجربه می کند.

MVM

فردا T5 یکی از خودروهای کلکسیونی نه چندان پرطرفدار است که با 30 میلیون تومان کاهش قیمت به یک میلیون و 550 هزار تومان رسید.

مانند نسخه هفت نفره، Fidelity Prestige پنج صندلی نسبت به روز گذشته کاهش قیمت قابل توجهی دارد. این کراس اوور جدید بهمن موتور با 80 میلیون تومان کاهش با نرخ 2.410 میلیارد تومان خرید و فروش می شود.

قیمت خودرو 30 خرداد 1403

223225

تبلیغات بنری

khabaronline به نقل از رابو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *