اخبار اخبار عمومی

زمان دریافت کارت آزمون سراسری اعلام شد/ جزئیات

تبلیغات بنری

به گزارش رابو، کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان دارای مدرک شرکت در آزمون از یکشنبه 26 تیرماه لغایت چهارشنبه 30 تیرماه در سامانه جامع آزمون سراسری (واقع در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و سنجش کشور) ارزیابی نظام آموزشی کشور فعال خواهد شد) برای مشاهده و چاپ در دسترس خواهد بود).

خبرگزاری ایسنا نوشت: داوطلبان باید با وارد کردن کد ملی/شناسه و رمز عبور، یک نسخه چاپی از راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند. داوطلبانی که در دو گروه آزمایشی (گروه آزمایشی اصلی «علوم ریاضی، انسانی و علوم تجربی» با یکی از گروه‌های آزمایشی هنر یا زبان‌های خارجی اقدام کرده‌اند، دارای دو کارت هستند.

داوطلبان باید با توجه به تاریخ و آدرس مندرج در کارت شرکت در آزمون با حوزه امتحانی مربوطه تماس بگیرند.

برای شرکت در جلسه آزمون باید پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه همراه با عکس به همراه داشته باشید. در صورت بروز نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون، باید واحدها را برای رفع نقص کارت طبق بند «الف» آگهی منتشر شده در این مورد بررسی کنند.

با توجه به اینکه نحوه ورود به سامانه جامع آزمون سراسری و کارنامه داوطلبان با وارد کردن کد ملی/شناسه و رمز عبور منحصر به فرد و سپس دریافت کد تاییدیه ای است که سامانه به شماره تلفن همراه اعلام شده هنگام ثبت نام ارسال می کند و هنگام ورود به سامانه جامع ضروری است که شماره تلفن تلفن همراه اعلام شده هنگام ایجاد حساب کاربری موجود باشد.

محل اصلاح ایرادات کارت شرکت در آزمون داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، تجربی، هنر و زبان های خارجی بستگی به شهری دارد که انتخاب کرده اند و درخواست ثبت نام در آن را مشخص کرده اند.

در این تست مجموعه تست و ناحیه تست قابل تغییر نیستند. بنابراین از مراجعه جداگانه به ماژول های عیب یابی کارت برای این موارد خودداری کنید.

233217

تبلیغات بنری

khabaronline به نقل از رابو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *