اخبار اخبار ورزشی

عکس | تکذیب یک ادعای عجیب درباره کاپیتان استقلال

تبلیغات بنری

به گزارش -؛ اولین تمرین استقلال در ابتدای فصل جدید با توجه به خالی بودن جای کاپیتانی آبی ها در کمپ مرحوم هگازی برگزار شد. در این تمرین سیدحسین حسینی که در هفته های اخیر با شایعات و فشارهایی مواجه شده بود، حضور نداشت.

به گزارش سایت اسپورت سی، اما در ساعات پایانی شب گذشته ویدئویی از سید حسین حسینی در اردوی حجازی دست به دست شد که در آن وی با برخی از هواداران عکس یادگاری می گیرد. برخی رسانه ها در تشریح این ویدئو نوشتند که لیدر استقلال پس از پایان تمرینات تیمی راهی اردوی حجازی شد و به صورت انفرادی تمرین کرد.

اما پیگیری ها نشان می دهد که برخلاف ادعای اصحاب رسانه و برخی خبرنگاران استقلال، این فیلم قدیمی و مربوط به فصل گذشته است و حسینی روز گذشته برای تمرین به اردوی حجازی نرفته است.

در شرایطی که حسینی به عنوان بهترین دروازه بان فصل قبل انتخاب شد و عملکرد بسیار خوبی در ترکیب تیم داشت، استقلالی ها هنوز موضع خاصی نسبت به وضعیت و شرایط کاپیتان خود نگرفته اند و در موقعیتی عجیب و قابل تامل قرار گرفته اند. . آنها با این حرکت یک دروازه بان خارجی جذب کردند و این موضوع با اعتراض هواداران همراه شد.

حسینی اکنون در شرایطی کاملا متفاوت نسبت به فصل قبل قرار دارد. در حالی که تابستان سال گذشته به خاطر عملکرد کاپیتان آبی ها مورد انتقاد قرار گرفت و حتی خبر جدایی از این تیم را منتشر کرد و در نهایت در این تیم ماندگار شد و حالا که همه استقلالی ها می خواهند سید حسین را حفظ کنند. شرایط او و باشگاه استقلال نامشخص است چرا که او برخلاف میل و میل هواداران تلاشی برای حل مشکلات الحسینی انجام نشد.

258 258

تبلیغات بنری

khabaronline به نقل از رابو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *