اخبار اخبار ورزشی

عکس | روایت جالب از تصویر خاص مسی و پسر طلایی

تبلیغات بنری

به گزارش -؛ در روزهای اخیر عکس های بسیار جالبی از لیونل مسی و لامین یامال منتشر شده است. در این عکس ها ستاره آرژانتینی بارسلونا در اولین روزهای حضورش در این باشگاه ظاهر می شود و در کودکی در کنار لمینه یامال ایستاده است.

به گزارش سایت ورزش سه، در گفت و گو با خوان مونفورت عکاس این عکس ها از چالش های گرفتن این عکس صحبت کرد. مونفورت اظهار داشت که گرفتن این عکس ها بسیار سخت بوده و او برای آن تلاش زیادی کرده است. او توضیح داد که مسی در آن زمان بسیار خجالتی بود و زمانی که او را با یک کودک خردسال در یک وان پلاستیکی پر از آب در کنار مادرش قرار دادند، در ابتدا تعامل زیادی با او انجام نشد. اما کم کم اوضاع بهتر شد و در نهایت عکس بسیار خوبی گرفته شد.

او گفت: «گرفتن آن عکس سخت بود. می توان گفت برای به دست آوردن آن خیلی تلاش کردم. مسی هنوز خجالتی است. اما زمانی که او تازه شروع به کار کرده بود، خیلی خجالتی تر بود و وقتی خود را با پسر کوچکی در وان پلاستیکی پر از آب، در کنار مادرش دید، نتوانست جلوی این کار را بگیرد. در ابتدا ارتباط زیادی وجود نداشت. برای همه سخت بود. اما کم کم اوضاع بهتر شد و در نهایت یک عکس خیلی خوب گرفته شد.»

او همچنین اضافه کرد: «عکسی که گرفتید چیزی باورنکردنی است که در آن زمان هیچ کس نمی توانست تصور کند که این کودک چه کسی خواهد شد. مسی به تازگی در بارسلونا شروع به کار کرده بود.

258 258

تبلیغات بنری

khabaronline به نقل از رابو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *