اخبار اخبار ورزشی

عکس| رونمایی رسمی از جانشین فرهاد مجیدی

تبلیغات بنری

به گزارش -؛ سرانجام کولپا یونیون مربی جدید و اصلی خود را معرفی کرد. پس از جدایی فرهاد مجیدی و فسخ قرارداد این دو، قاضی الشمری، سرمربی تیم ملی عراق که هدایت تیم اصلی کلبه را برعهده داشت، در بازی های باقی مانده به طور موقت روی نیمکت ببرها نشست. لیگ. فصل

به گزارش اسپورت، سیخالابا در هفته های اخیر مذاکراتی را با چند گزینه مختلف انجام داد تا اینکه سرانجام ووک رازوویچ، سرمربی تیم ملی صربستان به جای فرهاد مجیدی در این تیم معرفی شد و قرار است هدایت این تیم را برعهده بگیرد. در لیگ فصل بعد.

ووک رازوویچ پیش از این روی نیمکت تیم هایی چون پارتیزان بلگراد صربستان، دینانو مینسک بلاروس، الفیصلی عربستان، الظفره و الوحده امارات و در آخرین تجربه تمرینی خود نشسته بود. او همچنین در باشگاه الفیحه عربستان نیمکت نشین شد و با این تیم قهرمان جام حذفی عربستان شد.

این مربی صربستانی همچنین دارای چهار قهرمانی با پارتیزان در رقابت های لیگ محلی و دو قهرمانی در جام فدراسیون صربستان با این تیم است.

لازم به ذکر است که گفته می شود شهریار موگنلو برای فصل آینده با اتحاد کولپا به توافق رسیده و وضعیت مهدی قائدی نیز در این تیم مشخص نیست. مدیران کولابا در تلاش هستند تا برای یک فصل دیگر ستاره ایرانی را به صورت قرضی به خدمت بگیرند.

257251

تبلیغات بنری

khabaronline به نقل از رابو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *