اخبار اخبار ورزشی

عکس | لایک معنادار ستاره پرسپولیس؛ جدایی یک سرخ‌پوش دیگر؟

تبلیغات بنری

به گزارش -؛ تنها چند روز پس از نقل و انتقالات، پرسپولیسی ها نه تنها بازیکنی جذب نکرده اند، بلکه در خطر از دست دادن ستاره های تاثیرگذار هستند.

به گزارش خبروزی، یکی از چالش های پیش روی رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس این روزها تمدید قرارداد بازیکنانی است که قراردادشان با سرخ پوشان به پایان رسیده است و تاکنون تنها وحید امیری و مرتضی پورعلی کنجی با پرسپولیس قرارداد بسته اند.

در همین زمینه سحر حیدری ستاره سابق پرسپولیس با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از عملکرد درویش انتقاد کرد و نوشت: «تا اربعین به امام حسین سفر نکنید. ستارگان این تیم از نحوه برخورد و قیمت آن ناراضی هستند. پیشنهاد و تفاوت قیمت بازیکنان به خصوص بزرگسالان تیم… دقایق نیز در نقل و انتقالات مهم است. تیم های رقیب در کمین هستند. برای ستاره های ما در حالی که در کمین بازیکنان بی کیفیت آنها هستیم، روی ستاره هایی تمرکز کنید که قلبشان با تیم است و بارها خود را به شیوه ای محترمانه و در حدی که مناسب شخصیت آن بازیکن و بازار نقل و انتقالات است ثابت کرده اند. بدون اینکه آن را جلوی هواداران قرار دهید سریع تمدید کنید و اگر نیاز بود بازیکنی را وارد کنید تا تیم های رقیب قیمت او را افزایش ندهند، می توانید به هر کجا که می خواهید سفر کنید، او را می گیریم، اما حالا نباید از دست بدهیم. زمان و ستاره های ما هر سال از من گلایه می کنند که من نگران تیمم هستم، اما اجازه دهید پرسپولیس راحت تر قهرمان شود و این هوادار کمتر حرص بخورد یک قهرمانی، نه فشار بعد از مسابقات #پرسپولیس.

حالا عیسی با لایک پست سپهر حیدری واکنش بسیار مفیدی به وضعیتش در پرسپولیس نشان داده است.

لازم به ذکر است که قرارداد کثیر با پرسپولیس هنوز تمدید نشده است و در صورت عدم توافق با قرمزها احتمال جدایی این بازیکن وجود دارد.

258 258

تبلیغات بنری

khabaronline به نقل از رابو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *